OPIS PROJEKTU

Parter domu w zabudowie szeregowej przeszedł totalną metamorfozę. Nowy wygląd zyskała otwarta przestrzeń z kuchnią i korytarzem oraz niewielka toaleta.

Klientom zależało na rozjaśnieniu przestrzeni i nadania nutki nowoczesności, przy jednoczesnym zachowaniu domu budowanego w latach 90-tych.

Wszystkie projektowane części łączy jednakowa posadzka – piękny, melanżowy gres wielkoformatowy. W kuchni pojawiły się neutralne kolory i materiały: laminowane drewnopodobne fronty szafek podblatowych oraz lodówki w zabudowie, półmatowe lakierowane fronty szafek wiszących oraz piękny konglomeratowy blat. Kołnierz między blatem a szafkami wiszącymi został wykonany z tego samego gresu, który pojawił się na podłodze.

Fronty przesuwne w dużej szafie naprzeciwko kuchni zyskały nowy wygląd – część z nich jest lustrzana, część pokryta laminatem odpowiadającym kuchennym szafkom.

Toaleta zyskała dekoracyjną ścianę z ozdobnego gresu, na której zawisło piękne okrągłe lustro. Nad zabudową stelaża wc została wykorzystana cała przestrzeń, poprzez wstawienie laminowanej otwartej półki i nad nią zamykanej szafki z lakierowanymi frontami.


GALERIA


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *