PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

I – ZAKRES PODSTAWOWY

Zakres ten obejmuje inwentaryzację oraz dwie koncepcje funkcjonalne pomieszczenia/lokalu. 
Zależnie od potrzeb Inwestora, w skład tego zakresu wchodzi również projekt instalacji elektrycznych oraz sanitarnych jak i rozrysowanie lokalizacji sufitów podwieszanych. 

II – ZAKRES KOMPLEKSOWY

Zakres ten obejmuje pełny projekt wnętrza, poczynając na inwentaryzacji, poprzez koncepcje funkcjonalne, aż do wyboru wyposażenia, materiałów oraz rozrysowania rysunków wykonawczych.

III – NADZÓR AUTORSKI

Etap ten obejmuje nadzór nad pracami wykończeniowymi w projektowanym lokalu. Po przekazaniu projektu wykonawcy i wspólnym omówieniu wszystkich szczegółów, usługa ta polega na kontrolowaniu działań na budowie, regularnym monitorowaniu postępów oraz sprawdzaniu zgodności wykonywanych prac z projektem.

INWENTARYZACJA

Inwentaryzacje wnętrz lokali mieszkaniowych oraz usługowych. Wykonanie pomiarów wszelkich otworów, jak i instalacji.

WSPÓLNE ZAKUPY I/LUB KONSULTACJE

Pomoc przy zakupach materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz. Możliwe konsultacje on-line lub wspólny tour po sklepach (Wrocław i okolice).
Możliwość konsultacji projektowych i branżowych przed zakupem nieruchomości lub w trakcie jej urządzania.

WYCENA

Dokładną wycenę projektu jestem w stanie sporządzić po zapoznaniu się z rzutem lokalu do zaprojektowania oraz wytycznymi i potrzebami Inwestora.
Zainteresowanym mogę przesłać ofertę projektową, w której dokładnie opisane są zakresy projektowe oraz etapy współpracy. Przedstawione są tam również szacunkowe ceny wszystkich usług.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Wyślij maila na ale.gosztyla.design@gmail.com
Lub zadzwoń na 607 630 452